Auto Radio Serwis CB - rok założenia firmy 1978

lokalizacja | historia firmy | sprzedaż wysyłkowa

RADIA SAMOCHODOWE - CB RADIA - ANTENY - AKCESORIA - MP3/4

 

SERWIS . - Cennik usług | Naprawy oświetlenia paneli


Po 45 latach funkcjonowania zakład znajduje się w stanie likwidacji

GPS N 53°26'14.35", E 14°31'37.66 E-mail: pisi@pisi.com.pl tel. 694 434 042

Zapewniamy profesjonalny serwis Auto Radio oraz odbiorników CB w krókim terminie. W tym czasie dokonujemy naprawy, jeśli cena nie przekracza uzgodnionej górnej sumy (+-) 30 zł . i na przeszkodzie nie stoją, inne obiektywne przesłanki, np. konieczność sprowadzenia części.

Naprawiamy radia montowane fabrycznie jak: Alfa Romeo, Audi, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Dacia, Daewoo, Daihatsu, Dodge, Ferrari, Fiat, Ford, Harley Davidson, Honda, Hummer, Hyundai, Isuzu, Jaguar, Jeep, Kia, Lancia, Land Rover, Lexus, Lincoln, Lada, Mazda, Mercedes, Mercury Mini, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Pontiac, Porsche, Renault, Rover, Saab, Seat, Skoda, Smart, Ssang Yong, Subaru, Suzuki, Toyota, Volkswagen, Volvo.
oraz takich marek i producentow jak:
Blaupunkt, Grundig, Becker, Philips, Panasonic, Pioneer, Sony, JVC, Kenwood, VDO i nnych multimedialnych, rowniez chinskiej prod.


Zajmujemy sie od wielu lat, naprawami zabytkowych ( Oldtimer ) odbiornikow samochodowych, poczawszy od lampowych z lat 50 tych. Przewaznie sa to marki Becker, Blaupunkt, Jaguar i inne.
Uruchamiamy rowniez radia Becker 754
przeciętny koszt naprawy to 400 - 600 zł

za sprawdzenie radia pobieramy opłatę od 30 do 80 zł


Nie wykonujemy samych ekspertyz, bez uprzedniej zgody na naprawę. do określonej w umowie kwoty !!!

 
CODE SERWIS
 
Zapewniamy uruchomienie i odblokowanie większości odbiorników w podanym terminie.
 
AUTO RADIO CB - SERWIS WYSYŁKOWY
 
Staramy sie wykonać naprawę w 48 godz. Czas liczy się od daty dostarczenia odbiornika do zakładu. Sprzęt zostaje odesłany najpóźniej przed upływem podanego terminu, jeśli zostaną spełnione wyżej podane okoliczności. Sprzęt jest odsylany kurierem po wplacie na konto. Nalezy sie wczesniej skontaktowac emailem za pomoca formularza.
 
GWARANCJA
 

Udzielamy 3 miesięcznej gwarancji na wszystkie części, które w trakcie naprawy zostały wymienione.Gwarancja nie dotyczy przypadków, gdy sprzęt został ponownie uszkodzony, wskutek niefachowej instalacji !.

 

Warunki i sposób przyjmowania odbiorników do naprawy
 
Warunkiem przyjęcia odbiornika do naprawy jest wyrażenie zgody na graniczną wysokość ceny za naprawę. W zależności od klasy odbiornika i rodzaju uszkodzenia musimy mieć zgodę na naprawę do wysokości np. 80 do 150 zł lub więcej. Jeżeli po przyjęciu do naprawy okazuje się że koszt naprawy jest wyższy od uzgodnionej sumy, czekamy na decyzję, ewentualnie można zrezygnować z naprawy.
W przypadku rezygnacji z naprawy koszt ekspertyzy wynosi 15 do 80 zł.
Naprawy radioodtwarzaczy montowanych fabrycznie to koszt od 200 - 300 zł.
Nie wszystkie nowsze radia, można podłączyć poza samochodem, zależy to od modelu radia. Dlatego naprawa, często jest niemożliwa, jest to celowe działanie producentów tego sprzętu
Nie podejmujemy się diagnozowania uszkodzenia bez zgody na naprawę. Bez wymiany uszkodzonych elementów i bez doprowadzenia radia do pełnej sprawności nie da się przewidzieć wszystkich usterek..
W przypadku odbiorników zakodowanych trudno jest sprawdzić stan techniczny radia bez jego uruchomienia. Przyjęliśmy zasadę, że drobne naprawy do ceny 30 zł (w szczególności takie, bez których nie można znaleźć numeru kodu) wykonywane są bez uprzedzenia..
Nie gwarantujemy naprawy w przypadku, kiedy odbiornik był naprawiany niefachowo i nosi ślady mechanicznych uszkodzeń..
Odbiorniki można wysyłać pocztą, odwrotnie przesyłamy za pobraniem. Należy pamiętać o porządnym zapakowaniu (warto zawinąć radio w gąbkę lub styropian) i załączeniu swojego adresu zwrotnego oraz numeru telefonu (zadzwonimy, gdy są do wyjaśnienia jakieś wątpliwości, np. uzgodnienie kosztów naprawy).

skorzystaj z formularza

Twój email

Imię i Nazwisko

Treść pytaniaKontakt i zamówienia:

Zakład Elektroniczny Pi-Si Elektronik, 70-380 Szczecin ul.Noakowskiego 27
tel/fax (091)48 44 156, GSM 694 434 042
zakład czynny: poniedziałek- sroda - czwartek w godz. 10-11
pisi@pisi.com.pl
 

Przykładowe radia, montowane fabrycznie - naprawa - serwis

   

   

   

   

   

 

Ford 5000, 6000, 6006

Mercedes Alpine MF2199

Naprawa UKF - wymiana tunera np. 170 zł

wymiana głowicy laserowej - 180 zł


ostatnia aktualizacja: 03. 11. 2022

Powrót Powrót do naszej strony głównej